FAQ

Dekoracje

Dekoracje przestrzenne to trójwymiarowe elementy dekoracyjne, wykonane z różnych materiałów i za pomocą różnych technik. W naszym przypadku skupiamy się na produkcji: napisów, figurek, wazonów, doniczek, stojaków na biżuterię, rzeźb naściennych oraz lamp. Do dekoracji naściennych możemy dodać także specjalnie zaprogramowane przez nas oświetlenie LED, które znacznie zwiększa walory estetyczne dekoracji po zmroku.

Produkujemy jednak nie tylko dekoracje, gdyż nasze możliwości produkcyjne są niezwykle szerokie! Więcej szczegółów znajdziesz na stronie głównej w sekcji “OFERTA”. Możesz też do nas zadzwonić i zapytać, czy jesteśmy w stanie wyprodukować to, czego akurat potrzebujesz.

W przypadku dekoracji wycinanych laserem, standardowo minimalne zamówienia przyjmujemy od wymiarów 0,2 x 0,2 x 0,2 cm, a maksymalne do wymiarów 150 x 90 x 2 cm, ale istnieje możliwość klejenia dekoracji, zatem jesteśmy również otwarci na niestandardowe zamówienia.


W przypadku zleceń na druk 3D prosimy o indywidualny kontakt, gdyż dysponujemy dostępem do wielu drukarek o zróżnicowanych polach roboczych, które różnią się w zależności od technologii operacyjnej.

Materiały używane do dekoracji zależą w dużej mierze od preferencji Klienta. Najczęściej do dekoracji ściennych używamy sklejek drewnianych o grubości od 0,2 do 2 cm, ale wykorzystujemy także materiały wyższej jakości, takie jak drewno dębowe, orzechowe lub sosnowe. Przy produkcji naszych dekoracji drukowanych w 3D wykorzystujemy najczęściej tworzywa sztuczne, takie jak: PET, ABS, PLA.

Do drukowania w innych technologiach stosujemy rozmaite żywice i kompozyty o bardziej specjalistycznych właściwościach, które za każdym razem omawiamy indywidualnie. Czasem wykorzystujemy także stal DC01 (dekoracyjnie), stal nierdzewną 304 lub stal nierdzewną 316L (w druku 3D). W przypadku druku 3D dysponujemy dostępem do całęgo parku maszynowego w technologiach FDM, SLS, SLA, SLM, MJF, zatem nawet niestandardowe zamówienia nie są dla nas przeszkodą.

Oczywiście, to nasz główny atut! Oznacza to, że możesz wymyślić swoją dekorację, której nie ma nikt inny na świecie i porozmawiać z nami o jej wykonaniu. Możemy wspólnie z Tobą stworzyć projekt graficzny i opracować cały plan od zera, włącznie z dodaniem do dekoracji tekstów, wzorów lub programowalnego oświetlenia LED, ale możesz również wysłać do nas swój gotowy projekt i zlecić produkcję wg konkretnych wytycznych.

Możesz też wybrać któryś z projektów, który wpadł Ci w oko na naszej stronie lub gdzieś w sieci, a my przerobimy go dla Ciebie, aby był wyjątkowy i wyprodukujemy tak, jak sobie tego życzysz. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i przedstawisz swoje wymagania, a my postaramy się wcielić Twój pomysł w życie.

Kalkulatory stanowią jedynie przybliżoną i nie zawsze korzystną wartość, co może zniechęcać do dokonania zakupu. Stawiamy na transparentność i etyczną sprzedaż, dlatego wiedząc, że np. w przypadku druku 3D możemy manipulować kosztem produkcji za pomocą kilku prostych rozwiązań, każdorazowo prosimy o kontakt z nami w przypadku wyceny zlecenia tego typu.

Nie inaczej jest w przypadku wycinania laserem lub graweru – tu również wiele zależy od rodzaju materiału, jego grubości i właściwości, dlatego wolimy jasno ustalić z Tobą wszystkie szczegóły przed rozpoczęciem pracy.

Podstawowy pakiet poprawek graficznych to 1 poprawka główna (powyżej 50% zawartości projektu) i 3 poprawki drobne (do 50% zawartości projektu).

Koszt każdej kolejnej poprawki drobnej – 150 zł brutto.

Koszt każdej kolejnej poprawki głównej – 300 zł brutto.

Dostawa i koszty

Koszty dostawy zależą od wielkości i wagi zamówienia oraz od adresu dostawy. Naszą stałą praktyką jest, że wspólnie z Klientem ustalamy szczegóły dostawy i wliczamy ją w cenę zamówienia. Najczęściej zabezpieczone pancernie paczki wysyłamy kurierami DPD lub InPost.

Czas produkcji i dostawy zależy od rodzaju i wielkości zamówienia oraz od adresu dostawy, ale także od dostępności materiałów. Warto również brać pod uwagę kwestie pracy grafika i technika oświetleniowego. Generalnie im bardziej skomplikowane będzie Twoje życzenie, tym dłużej poczekasz na jego realizację.

Proste projekty robimy od 2 do 14 dni roboczych, a trudne od 14 do 30 (a czasem i dłużej).

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Zamówienia

Możesz złożyć zamówienie za pośrednictwem naszej strony internetowej, poprzez formularz kontaktowy lub wysyłając e-mail na nasz adres. Nie przyjmujemy zamówień telefonicznie, chociaż służymy pomocą i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Tak, oferujemy możliwość zwrotu lub wymiany produktu w ciągu 14 dni od momentu jego otrzymania, jeżeli nie był on zrobiony na Twoje specjalne zamówienie. Innymi słowy, dotyczy to jedynie prefabrykowanych produktów.

Szczegółowe informacje na temat procedury zwrotów i wymian znajdziesz w naszej sekcji “Zwroty i reklamacje”.

Oferujemy 1-roczną gwarancję na wszystkie nasze produkty. Gwarancja obejmuje wady produktu wynikłe z wad materiałowych lub wykonawczych, jednak traci ona moc w przypadku niewłaściwego montażu lub warunków przechowywania. Przed wysyłką każdego produktu sprawdzamy go szczegółowo, wydając stosowny certyfikat.

Szczegółowe informacje na temat gwarancji znajdziesz w naszej sekcji “Zwroty i reklamacje”.

Nie, standardowo nie oferujemy usług montażu, ale czasem robimy wyjątki. Dokładamy jednak wszelkich starań, aby nasze dekoracje były łatwe w montażu i każdy mógł zrobić to samodzielnie, korzystając z instrukcji dołączonej do przesyłki. Niestandardowe sytuacje i wyjątkowe przypadki ustalamy i wyceniamy osobiście.

Płatności

Nasze produkty i usługi są dla wszystkich. Jeżeli projekt będzie prosty, to spokojnie zmieścisz się w kilkudziesięciu lub kilkuset złotych za sztukę, w zależności od wymiarów i naszego wsparcia projektowego.

Zamówienia z druku 3D i drobne dekoracje drewniane realizujemy już od kilku – kilkunastu złotych, jeżeli mamy gotowy plik STL.

Wyrafinowane dekoracje z oświetleniem i/lub żywicą epoksydową i/lub łączonymi technologiami produkcji, w dodatku złożonym projektem graficznym i poprawkami, to koszt kilku – kilkunastu tysięcy złotych.

Tak, jak najbardziej. Raty są u nas dostępne poprzez bramki płatnicze takie jak PayU i Przelewy24.

Produkty wysokiej jakości

Wszystkie nasze dekoracje są ręcznie robione, więc są dopieszczone pod każdym względem

Indywidualne zamówienia

Masz pomysł na ozdobę, której nie możesz znaleźć? Napisz do nas, coś wymyślimy

Opóźnione płatności

Kup teraz i zapłać za 30 dni

Darmowa dostawa

Dla zamówienia powyżej 1000 zł