Witaj w naszym świecie personalizowanych dekoracji!

Nasza firma powstała z realnej potrzeby wyrażenia siebie w prawdziwy sposób

W dzisiejszym świecie ciężko spotkać wysokiej jakości, unikalne przedmioty, które naprawdę mogą oddać charakter i indywidualność ich właścicieli. Przecież każdy z nas jest inny i pragniemy wyrażać to często sposobem ubioru, fryzurami, makijażem, tatuażami, noszoną biżuterią, perfumami lub stylem bycia. Jednak jeżeli wszyscy kupujemy ubrania w tych samych sklepach, nosimy buty tych samych producentów, a meble kupujemy w sklepach znanej, szwedzkiej marki, to… czy to naprawdę sprawia, że podkreślamy swoją wyjątkowość? Czy kupując tę samą biżuterię, którą każdy inny może kupić, stawiamy na indywidualizm, czy może, wręcz przeciwnie, coraz bardziej się do siebie upodabniamy?

Zrozumieliśmy, że aby naprawdę wyrazić siebie, potrzebujemy prawdziwej zmiany perspektywy. Zrozumieliśmy, że chcemy stworzyć produkty i usługi dla ludzi podobnych do nas, pragnących mieć coś unikatowego, prawdziwą perłę pośród masy takich samych, powtarzalnych przedmiotów. Jednocześnie wiemy, że nie wszyscy mają takie same potrzeby, dlatego umożliwiamy kupno gotowych projektów z drobną adaptacją polegającą na zmianie koloru lub rozmiaru dekoracji.

Głęboko wierzymy jednak, że mając możliwość niezwykle szerokiej personalizacji, skorzystasz z niej w pełni.

 

Połączenie nowoczesnej technologii z ponadczasowym designem

Wkraczamy na rynek bez kompromisów. Pracujemy z technologiami, które są w stanie sprostać nawet najtrudniejszym wymaganiom. Dzięki laserom i maszynom CNC jesteśmy w stanie wyciąć finezyjne kształty, a także grawerować grafiki i napisy.
Druk 3D pozwala nam zoptymalizować koszty i tworzyć dekoracje, które, w wielu przypadkach, byłyby niemożliwe lub nieopłacalne do produkcji innymi metodami.

Materiały, z których korzystamy, to przede wszystkim drewno, stal i tworzywa sztuczne. Pozwalają nam one zapewnić dekoracjom odpowiednie właściwości i stanowią świetne bazy do impregnacji lub malowania.

Zespół grafików, stolarze, technicy i projektanci dbają o wysoką jakość projektów, które przedstawiamy Klientom. Słuchamy, a nie tylko słyszymy. Dostarczamy rozwiązania szyte na miarę, wykorzystując również grę światłem i zjawiska iluzji optycznych, poprzez wprawianie dekoracji w ruch. Lubimy wyzwania i chętnie podejmujemy się niestandardowych projektów!

hexy obraz

Sprawdź nasze dekoracje ścienne

Dodaj do listy życzeń
Porównaj
Quick View
179,00 

Poprzednia najniższa cena: 179,00 .

Dodaj do listy życzeń
Porównaj
Quick View
179,00 

Poprzednia najniższa cena: 179,00 .

Dodaj do listy życzeń
Porównaj
Quick View
179,00 

Poprzednia najniższa cena: 179,00 .

Dodaj do listy życzeń
Porównaj
Quick View
179,00 

Poprzednia najniższa cena: 179,00 .

Dodaj do listy życzeń
Porównaj
Quick View
179,00 

Poprzednia najniższa cena: 179,00 .

Dokonaj transformacji w swoim domu lub biurze

Czasem jedna dekoracja może zdeterminować cały charakter pomieszczenia, zarówno w pracy, jak i w przestrzeni domowej. Nasze personalizowane dekoracje nadają się do tego idealnie, gdyż mają za zadanie trafić dokładnie w Twój gust i oddać Twoją osobowość. Masz jednak bardzo szeroki wybór - możesz wybrać jeden z naszych gotowych projektów, dostępnych dla każdego i spersonalizować go według preferencji lub opisać nam swoje potrzeby, abyśmy wspólnie stworzyli coś specjalnego i ekskluzywnego. Dość już zegarów i chińskich podróbek, czas na prawdziwą transformację! Tryptyki, geometryczne kształty, mandale, napisy, rośliny, zwierzęta oraz cokolwiek zechcesz - jesteśmy w stanie przekuć Twój pomysł w rzeczywistość. Osobiście kochamy fantastykę, wszelkiego rodzaju gry oraz tematykę sci-fi. Możliwość stworzenia sobie wizerunku smoka lub futurystycznego pojazdu kosmicznego i zawieszenia ich na ścianach wyzwala w nas dziecięcą radość, której tak bardzo brakuje w dorosłym życiu.


Rzuć na wszystko więcej światła

Niech stanie się światłość! Wzbogać wygląd i wrażenia optyczne płynące z obcowania ze swoimi dekoracjami dzięki programowalnemu oświetleniu LED, które możemy z powodzeniem umieścić w większości projektów. Wybierz z szerokiej gamy kolorów i efektów świetlnych, które możemy ustawić zgodnie z Twoimi preferencjami… A może wolisz pełną kontrolę nad barwami, natężeniem oraz trybami pracy?

Nie martw się, jesteśmy w stanie Ci to zapewnić.

Programowalne oświetlenie LED jest fantastycznym dodatkiem, który nie tylko uwydatnia walory estetyczne dekoracji, ale także może służyć jako celowe ocieplenie atmosfery w pokoju dziecięcym lub jako umilenie nocnych komputerowych rajdów po lochach ze znajomymi. 😉

 

Dołącz do naszego strumienia kreatywności

Jesteśmy dopiero na początku naszej drogi, ale już czujemy, że wiedzie ona przez niesamowite bezkresy ludzkiej kreatywności. Dołącz do nas w tej podróży, zanurz się w świecie wyobraźni i pozwól sobie tworzyć bez ograniczeń. Zostań z nami w kontakcie, śledząc naszego bloga oraz media społecznościowe. Polub nas na Facebooku oraz Instagramie, aby być na bieżąco z naszymi kolejnymi projektami i pomysłami.

Chcesz poczytać więcej? Wróć z powrotem do naszego bloga.

Raz jeszcze, witaj w naszym świecie bez granic. Rozgość się w nim. Cieszymy się, że z nami jesteś i liczymy, że zostaniesz na dłużej!

 

Janek i Sebastian – założyciele 🙂