Zamówienia i płatności

Aby złożyć zamówienie, wypełnij formularz kontaktowy.
Umieść tam wszelkie niezbędne informacje, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w odpowiedzi i omówić szczegóły zamówienia.

Możesz też do nas zadzwonić lub wysłać nam wiadomość na adres kontakt@printspire.pl. Pamiętaj jednak, że po kontakcie telefonicznym także poprosimy Cię o wysłanie do nas maila, gdyż zamówienia obsługujemy tylko pisemnie.

Dołożymy wszelkich starań, aby pierwszy kontakt zwrotny z naszej strony nastąpił w ciągu 48h od momentu otrzymania od Ciebie wiadomości (w dni robocze). W przypadku dużej ilości zamówień oraz bardziej skomplikowanych projektów, które musimy stworzyć od początku i/lub które wymagają zastosowania więcej niż jednej technologii produkcji, możemy skontaktować się z Tobą później, czyli do 5 dni roboczych od momentu otrzymania zamówienia. Wynika to z naszych ograniczonych mocy przerobowych, dostępności materiałów i/lub konieczności weryfikacji wykonalności projektu z naszymi partnerami oraz technikami.

Czas realizacji zamówienia zawsze będzie się trochę różnić w zależności od Twoich potrzeb i wymagań. Proste zamówienia realizujemy w czasie od 2 do 14 dni roboczych, a skomplikowane od 14 do 30 dni roboczych. Szacunkowy czas zamówienia każdorazowo podajemy w korespondencji mailowej.

Oczywiście, jeżeli będziesz chciał/a zamówić coś, co już robiliśmy, a nasze ustalenia będą dotyczyły głównie koloru, wymiarów lub tworzywa, proces będzie prostszy i krótszy. Jeżeli będziesz miał/a własny projekt, który będziesz chciał/a nam dać do wydruku lub wycięcia, także wszystko pójdzie szybciej i sprawniej.

Jeżeli wyłącznym lub istotnym elementem zamówienia będzie stworzenie przez nas projektu graficznego, przysługuje Ci podstawowy pakiet poprawek graficznych, w skład którego wchodzi 1 poprawka główna (powyżej 50% zawartości projektu) i 3 poprawki drobne (do 50% zawartości projektu).

Każda kolejna poprawka główna kosztuje 300 zł brutto, a drobna 150 zł brutto.

Po ustaleniu wszystkich szczegółów i parametrów zamówienia, wycenimy je i wystawimy Ci fakturę. Dopiero po jej opłaceniu podejmiemy się realizacji zlecenia, dlatego im szybciej zapłacisz, tym krócej będziesz czekać na swoje zamówienie.

Działamy jako nieduży warsztat rzemieślniczy, dlatego na ten moment jedyną możliwą formą płatności jest dokonanie przelewu na nr konta podany na fakturze.

Za prefabrykowane dekoracje będzie można zapłacić poprzez PayU i Przelewy24, w tym także poprzez raty.

Zastrzegamy odstępstwa od wszystkich cen i terminów podanych powyżej z uwagi na losowe i niedające się przewidzieć zdarzenia.